Faaliyetlerimiz

Mali Müşavir SMMM Beyhan Akkaş

Avukatlarımız

Mali Müşavir Beyhan Akkaş

Mali Müşavir SMMM Beyhan Akkaş, 1979 yılında Niğde ili Ulukışla ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Niğde Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’ndan başarıyla mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Okan Üniversitesi’nde Denetim ve Muhasebe bölümü üzerine Yüksek Lisansını tamamladı.

Beyhan hanım, mesleki kariyeri boyunca birçok büyük ve orta ölçekli firmaların muhasebe departmanlarında ve serbest mali müşavirlik bürolarında yönetici olarak görev yapmıştır.

Yüksek Lisansın ardından Beyhan Hanım, Akkaş Mali Müşavirlik Bürosu’nu, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla taviz vermeyen bir kararlılıkla çalışmak üzere kurmuştur. Beyhan Hanım, mükellef ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek ve kendilerine yararlanabilecekleri ve gerekli olan hizmetleri sunar.

Hizmet sürecinde mükelleflerimiz ile sürekli iletişim halinde olup, tüm aşamalarda mükelleflerimizi eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. Hızlı bir iletişim anlayışına sahiptir, mali mevzuattaki ve mükelleflerimizin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe mükelleflerimize ulaştırarak gerekli tedbirleri alabilmelerini ve faaliyetlerini başarıyla yönetebilmelerini sağlar.

SMMM Beyhan Akkas

Eğitim

  • Okan Üniversitesi
    Yüksek Lisans – 2016
  • Anadolu Üniversitesi
    İşletme Fakültesi – 2004
  • Niğde Üniversitesi MYO – 2000

İSMMMO Üyeliği

  • İstanbul SMMMO, 2017

“İlk kez bir avukatla çalışma gereği duydum, bir kıyas seçeneğim yok ancak şimdiye kadar ki ilgiden ve beceriden gayet memnunum. Selçuk Bey’le ilgili olarak ilk andan beri hissettiğim en temel duygu güven. Avukatlık mesleğinde de en önemli değerin de bu olduğu inancındayım.”

Ceren Atasoy
MÜVEKKİL

error: Content is protected !!